HAKKIMIZDA

Nerede ve nasıl ortaya çıkarsa çıksın en kompleks sorunların çözümü için büromuzun tüm bilgi, tecrübe ve enerjisini bir araya getiriyoruz.

Dinamizmle
Müvekkil Merkezli 
Global Çözümler
 
 


 
 
 
MFA, sürekli evinim geçiren ihtiyaçlara cevap verir.
 
MFA, hukukun her alanında hizmet veren bilhassa ticaret hukuku alanında kapsamlı uzmanlık ve deneyimi bir araya getiren butik bir avukatlık bürosudur. 2002 yılında kurulan büromuz, uzman, dinamik ve kendini mesleğine adamış avukatlardan oluşan bir takıma sahiptir. MFA tekil bir müşteri hizmeti geleneği; gerçek bir ortaklığa karşılıklı bağlılık ve kesintisiz işbirliği; birden fazla disiplinde öne çıkan hukuki tecrübe; ve müşteri ihtiyaçlarına odaklanan büro içerisinde paylaşılan profesyonel değerlere sahiptir. MFA en iyi temsilin müvekkillerle derinlemesine ve devamlı surette iletişim kurulması ile mümkün olduğunu kabul etmektedir. Bu sebeple MFA olarak müvekkillerimizle kurduğumuz iletişimde müvekkilleri dinleyip onlardan öğrendiklerimizle müvekkillerimizin hak ve menfaatlerini azami ölçüde korumayı hedefleriz.
 
Temel yol gösterici ilkelerimiz evrensel ve ulusal ahlâki değerler, avukatlık mesleğinin bağımsızlığı ve bilim ile ayrılmaz niteliğidir. Bu ilkeleri müvekkillerimizle kurduğumuz ilişkilerde de öne çıkararak kısa süreli hukuk hizmetlerinin karşılanmasından ziyade uzun soluklu ve güvene dayanan bir hukuki hizmeti amaç edinmekteyiz.

Kurumsal Yapımız

  • Misyon

Global bir anlayışla en doğru ve hızlı çözümü sunma temel çalışma prensibimiz oluşturmaktadır. Bu anlayışı başarı ile tatbik edebilmek bakımından benimsediğimiz ilkeler şu şekilde özetlenebilir:

A. DOĞRU ÇÖZÜM İÇİN
___________________

DOĞRU ANALİZ (MÜVEKKİL ODAKLI ÇÖZÜM ÖNERİLERİ)
GÜNCEL VE ÇOKLU BAKIŞ AÇISI
DENEYİM
DOĞRU ÇÖZÜM ÖNERİSİ

B. HIZLI ÇÖZÜM İÇİN
___________________

DİNAMİK EKİP
TECRÜBE 

C. GLOBAL ANLAYIŞ
___________________

DİNAMİK EVRENSEL ÇÖZÜMLER
ORTAK DİL