Nerede ve nasıl ortaya çıkarsa çıksın en kompleks sorunların çözümü için büromuzun tüm bilgi, tecrübe ve enerjisini bir araya getiriyoruz.

Haberler

Kurumsal Danışmanlık

a. Kişisel Verilerin Korunması

Müşterilere veri koruma projeleri ve denetimleri yürütmede yardımcı olmak için iyi bir konumdayız.

Firmamız, veri korumaya yönelik pratik ve küresel bir yaklaşım sergileyen ihtiyaca uygun uyum programları geliştirmekte ve uygulamaktadır.

Veri aktarımı akışlarının yasallığını değerlendirilmesi için müşterilerle düzenli olarak çalışıyor ve yasal mevzuata nasıl uyum sağlanması gerektiği konusunda pratik tavsiyeler sunuyoruz.

b. Sözleşmeler


MFA halka açık ve özeli şirketlere şirketler hukuku ve ticaret hukuku alanında tedarik, lisanslama, distribütörlük, acentelik, mal ve hizmet satım, franchise da dahil olmak üzere tüm ticari sözleşmeler, şirket yönetimi, hissedar hakları, ortak girişim, yönetim, hissedarlık sözleşmeleri, içtüzükler konularında danışmanlık hizmeti vermektedir. MFA sigorta, turizm, inşaat ve enerji sektörleri başta olmak üzere geniş yelpazede faaliyette bulunan farklı müvekkillerle birlikte çalışmaktadır.

c. Şirket Kuruluşu – Birleşme ve Devralmalar

MFA, ulusal ve küresel müvekkillere Türkiye'de şirket kurma, durum tespiti (due diligence), birleşme / devralma işlemlerinde danışmanlık vermketedir. Uzman finansal danışmanlarla kurulan ortaklıklar ile birlikte MFA, müşterilerini derinlemesine yasal ve finansal risk analizi ile en etkili ve ticari açıdan sağlam yatırım kararlarına ulaşmalarına katkı sağlamaktadır.